clear-bug-div
سازندگان
  • آویرا
  • بولگارد
  • مکس سکیور
  • نود32
  • پادویش
  • پاندا سکیوریتی
  • کسپرسکی
  • گ اف سکیور
آخرین اخبار

Kaspersky Endpoint Security for Business Select - لایسنس 20 کاربره

Kaspersky Endpoint Security for Business Select - لایسنس 20 کاربره
Kaspersky Endpoint Security for Business Select - لایسنس 20 کاربره
21,750,000 ریال
شماره انبارداري:
وضعيت موجودي: موجود است
براي اطلاعات بيشتر به وب سايت محصول مراجعه نماييد.
تعداد:
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

حفظ امنیت داده‌ها، سیستم‌ها، و نیروهای کاری سیار ضدبدافزار چندلایه که برنده جایزه شده است کنترل‌گرهای اندپوینت-برنامه، ابزار و وب امنیت سیار و ...

نیروهای کاری روز به روز تنوع بیشتری می‌یابند و بیش از هر زمان دیگری به صورت سیار کارهای خود را انجام می‌دهند، از این رو لازم است که بنگاه‌های کاری امنیت خود را به ورای مرزهای سنتی گذشته توسعه دهند. KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS SELECT علاوه بر بهره‌مندی از فناوری‌های ضدبدافزاری مختلف که موفق به دریافت جوایز متعددی هم شده‌اند، قابلیت ایجاد امنیت سیار، امنیت سرورهای فایل را نیز دارد و به همراه فناوری‌های کنترلی بسیار خوبی ارائه شده است تا کاربران، اطمینان لازم از بابت پیروی از سیاست‌های امنیت تعیین شده شرکت یا سازمان خود را حاصل نمایند.


حفاظت عميق‌تر برای کسب و کار شما ... داده‌های آن ... و اعتبار آن

فناوری‌های ضدبدافزاری کسپرسکی دفاع چندلایه را برای حفاظت از سیستم‌ها و داده‌های حساس کاری شما دربرابر تهدیدات بسیار پیشرفته و پیچیده امروزی فراهم می‌کنند. ابزار KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS SELECT با بهره‌گیری از فناوری‌های مبتنی بر امضا پیشگیرانه با قابلیت اتصال به ابر و همچنین برخی ویژگی‌های خاص از جمله مسدودکننده حملات شبکه و فایروال دومسیره تلاش زیادی را برای حفظ امنیت کسب و کار شما انجام می‌دهد.


پیشگیری از گسترش بدافزار از طریق فضای ذخیره‌سازی مشترک

یک فایل آلوده در یکی از سرورهای موجود در شبکه‌ای خاص این پتانسل را دارد که هریک از رایانه‌های موجود در آن شبکه را تحت تأثیر قرار دهد و همین مسأله می‌تواند آسیب‌های جدی به بهره‌وری و تولید کسب و کار شما وارد نماید. KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS SELECT دربرگیرنده فناوری‌های ضدبدافزاری ویژه‌ برای سرورهای فایل است و می‌تواند از سرورهای مبتنی بر ویندوز، لینوکس و ناول نت‌ور دربرابر هرگونه بدافزاری محافظت نماید.


دسترسی سیار و بایود ایمن

فناوری‌های امنیت سیار چند لایه، کاربران را در دفاع از کسب و کار خود دربرابر خطرات امنیتی که در نتیجه دسترسی سیار به سیستم‌های شرکت به وجود می‌آیند، یاری خواهند داد. با استفاده از KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS SELECT کاربران از مزایای مختلفی از جمله افزایش بهره‌وری و صرفه‌جویی در هزینه‌ها بهره‌مند شوند که در نتیجه اجرای طرح استفاده از ابزارهای شخصی در محیط‌های کاری موسوم به BYOD (به معناي: با همان ابزار خودت كار كن) حاصل می‌شوند. فناوری‌های کسپرسکی در عین حال کاربران را دربرابر انواع ویروس، نرم‌افزارهای جاسوسی، تروجان، کرم، بات، و طیف گسترده‌ای از دیگر تهدیدات حفاظت می‌کنند.


صرفه‌جویی در زمان و هزینه با ساده‌تر نمودن مدیریت سیار

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS SELECT با استفاده از قابلیت مدیریت ابزارهاي موبايل و امنیت یکپارچه سیار (MDM)، کنترل نحوه دسترسی ابزارهای سیار به سیستم‌های محل کار شما را ساده‌تر می‌کند. با استفاده از این قابلیت به محض آنکه یک یک ابزار سیار وارد شبکه شود، رؤیت آن نیز برای مدیران شبکه میسر خواهد شد و به این ترتیب آنها می‌توانند به سرعت برای مدیریت امنیت آن ابزار و نحوه تعامل آن با دیگر سیستم‌های موجود در شبکه را آغاز نمایند.


ابزارهای کنترلی قدرتمند برای کمک به اعمال سیاست‌های امنیتی

فناوری‌های کنترل برنامه، کنترل ابزار، و کنترل وب کسپرسکی ایجاد سطح دفاعی بالاتر را برای داده‌ها و سیستم‌هایشان ممکن می‌کنند و به این ترتیب تیم‌های آی‌تی به سادگی می‌توانند نحوه اجرای برنامه‌ها و مدیریت چگونگی استفاده از وب و ابزارهای متحرک توسط کارکنان را تحت کنترل درآورند. KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS SELECT به کاربران کمک می‌کند تا سیاست‌های امنیتی شرکت خود را به نحو بهتری در فضای کاری و میان کارکنان اعمال نمایند.


از پیش پیکره‌بندی شده برای حفاظت سریع

بلافاصله پس از نصب SELECT روی شبکه شرکت، فناوری‌های درنظر گرفته شده برای آن آماده خواهند بود تا از کسب و کار شما حفاظت نمایند. علاوه بر این، این ابزار به طور کامل متصل به مرکز امنیتي کسپرسکی است و به همین دلیل تغییر پیکره‌بندی تمامی فناوری‌های امنیتی آن مطابق با فعالیت شرکت‌های مختلف به سادگی امکان‌پذیر خواهد بود و برای نمونه می‌توان آن را مطابق با هر راهکار امنیتی هدفمندی کسپرسکی که به سازوکارهای دفاعی شبکه خود افزوده‌اید، تنظیم نمود.


انطباق امنیت آی‌تی با شرایط شما

چنانچه لازم است که امنیت یا قابلیت‌های مدیریتی بیشتری را به محیط آی‌تی شرکت خود بیفزایید می‌توانید از فناوری‌های اضافی راهکارهای امنیتی کسپرسكی استفاده نمایید که در واقع مکمل مناسبی برای SELECT خواهند بود. شما می‌توانید امکان حفاظت از فضای ذخیره‌سازی، مجازی‌سازی، نامه‌های الکترونیکی، درگاه‌های اینترنتی یا مجموعه‌ای از اینها و یا طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های مدیریت سیستم را به آن بیفزایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

تایید شده توسط

شاخه ها
ورود کاربران