درباره ما

فروشگاه اینترنتی آنلاینکد در سال 1384 بر روی دامنه irantopshop.com در جهت گسترش فرهنگ خرید اینترنتی آغاز به فعالیت نمود که در ماههای ابتدایی با رشد قابل توجه و میزان درخواست های خریداران اقدام به افزودن خرید آنلاین نمود

این فروشگاه از نرم افزارهای ایرانی شروع به فعالیت نموده در سال اول بازی های رایانه ای را در سبد کالایی خود افزود ، تا سال 1387 که این سایت طی بی توجهی و عدم پشتیبانی یکی از شرکت های میزبانی وب سبب شد تا سایت حدود دو ماه مسدود شود.

پس از آن فروشگاه آنلاینکد در اقدامی مبتکرانه به فروش نرم افزار های اورجینال روی آورد، که با توجه به استقبال کم نظیر مشترکین خود اقدام به ثبت دامنه های متعدد از جمله دامنه panda24.com نمود که در ابتدای امر و با توجه به اخذ نمایندگی فروش انحصاری خود اقدام به فروش و تمدید ضد ویروس پاندا نمود. این فروشگاه در حال حاضر بعنوان پایگاه فروش اینترنتی نرم افزارهای اورجینال امنیتی همگام با دامنه irantopshop.com مشغول به فعالیت می باشد.

فروشگاه نرم افزاری آنلاینکد در حال حاضر آنتی ویروس های کسپرسکی ، پاندا و جی دیتا را بصورت مستقیم و با گارانتی های رسمی در این فروشگاه ارائه می نماید که در آینده نزدیک برندهای جدید هم به فروشگاه افزوده خواهد شد.

با احترام رضا وطن خواه/ مدیر فروشگاه اینترنتی آنلاینکد

 

ادامه