قوانین عمومی کاربران

 

اعتبار قیمت :

- تعرفه هاي مندرج در سايت منحصر به محصول مورد نظر با شماره نسخه مشخص بوده و معمولا تغيير نخواهد کرد - با وارد شدن نسخه جديد تعرفه هاي جديد در غالب يک عنوان جديد وارد چرخه فروش اينترنتي خواهد شد.

به تمامی کاربران سایت پس از ورود به سایت 10% تخفیف تعلق خواهد گرفت

مالیات :

- به هیچ یک از سفارشات مالیات ارزش بر افزوده و مالیات به عناوین دیگر تعلق نمیگیرد

هزینه های خرید محصول :

- هزینه ارسال با توجه به انتخاب شما محاسبه و به فاکتور اضافه می گردد

- نحوه پرداخت یکی از دو روش پرداخت آنلاین سامان و یا واریز به حساب بوده که توسط خریدار انتخاب خواهد شد.

- به سفارش های انلاین 5% به عنوان هزینه های اینترنتی اضافه می گردد.

شرایط عمومی جهت خرید:

- عضویت در سایت برای مشترکینی که برای اولین بار از سایت خرید می کنند الزامیست که در روند سفارش پس از تایید سبد خرید صورت می پذیرد .

شرایط پرداخت :

- در حال حاضر به دو صورت امکان خریدا از فروشگاه سبزاندیشان امکان پذیر است 1) پرداخت آنلاین از طریق سامانه پرداخت الکترونیک سامان  2) واریز وجه بصورت کارت به کارت و یا حساب به حساب

نکته : تمامی خریداهای آنلاین که از طریق بانک سامان صورت می گیرد 24 ساعت توسط بانک سامان پشتیبانی می شود ، در صورت بروز هرگونه مشکل از قبیل اختلال در برقراری ارتباط سایت بانک با فروشگاه یا ثبت نشدن سفارش و... مبلغ سفارش شما در کمتر از 12 ساعت به حساب شما عودت میگردد.

تمامی تراکنش ها از طریق وب سایت پرداخت الکترونیک www.sep.ir سامان قابل پیگیری است.

سامانه پرداخت الکترونیک سامان جهت امنیت و آسودگی خاطر خریداران محترم از پروتکل SSL استفاده نموده تا مشترکین فروشگاه با امنیت کامل به ورود اطلاعات حساب خود بپردازند.

حتما قبل از ورود اطلاعات توجه داشته باشید که آدرس اینترنتی بانک با https:// شروع شده باشد : https://acquirer.sb24.com/CardServices/controller

پشتیبانی محصولات :

- محصولات امنیتی پاندا از طریق شرکت ایمن رایانه پندار پشتیبانی میگردد که جهت دریافت خدمات پس از فروش با شماره های 88733693 - 09122937763 تماس حاصل فرمایید

بعد ازتحويل کالا براساس قانون تجارت الکترونيک ايران به مدت 7روز حق انصراف داشته ووجه را مسترد کند براي کالاهايي چون سي دي درصورتي که هلوگرام آن باز نشده باشد..

- بدليل اورجينال بودن محصولات - در صورتي که محصول داراي مشکل باشد با مراجعه به واحد فني و يا تماس با ما مشکل خود را رفع خواهد نمود ، محصولات تحويل شده پس گرفته نمي شود.
  توليدات شرکت و هر پکيجي که شرکت سبزانديشان آنرا گردآوري کرده باشد داراي تعويض بصورت حضوري (در صورت باز نشدن محصول) است.

هزینه و نحوه ارسال بسته ها :

- بسته های تهران در صورت درخواست خریدار توسط پیک ارسال خواهد شد که هزینه هنگام دریافت مرسوله توسط خریدار به راکب تحویل می شود و فروشگاه هزینه بابت ارسال توسط پیک اخذ نمی کند

- ارسال کدهای فعالسازی توسط ایمیل هیچ هزینه را برای مشترک دربر نخواهد داشت.

- ارسال سفارشات شهرستان توسط پست پیشتاز صورت می پذیرد که تعرفه های آن بر اساس وزن تقریبی محصول و آخرین تعرفه های پست محاسبه و در قسمت مرتبط به خریدار اعلام میگردد.

 

ادامه