clear-bug-div
سازندگان
 • آویرا
 • بولگارد
 • مکس سکیور
 • نود32
 • پادویش
 • پاندا سکیوریتی
 • کسپرسکی
 • گ اف سکیور
آخرین اخبار

تمدید - کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2016 مالتی دیوایس یک کاربره

تمدید - کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2016 مالتی دیوایس یک کاربره
تمدید - کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2016 مالتی دیوایس یک کاربره
800,000 ریال
شماره انبارداري:
وضعيت موجودي: موجود است
نصب بر روی ویندوز: تمام ویندوزها بجز سرور
قابلیت نصب در ویندوز سرور: ندارد
پشتیبانی فنی: سبزاندیشان
گارانتی تعویض: تا 3 روز پس از ارسال سفارش
مجوز هدیه: ندارد
نحوه تحویل: لایسنس بنام خریدار
زمان شروع لایسنس: از زمان نصب بر روی اولین سیستم
قابلیت استفاده مجدد: دارد-فقط دوبار درسال
نوع سفارش:
تعداد:
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

برای امور بانکی، خرید، وبگردی و کار با شبکه‌های اجتماعی آنلاین، دستگاهتان هرچه باشد، اینترنت محل همان خطرات امنیتی است؛ خطراتی چون آلودگی بدافزارها، تبهکاران سایبری و فیشینگ. برای همین کسب اطمینان از حفاظت تمام دستگاه‌های متصل به اینترنت و اطلاعات شخصی موجود در آنها و اینکه علیه تمام تهدیدهای وبی، محافظت شده است، امری حیاتی است.

سفارشي کردن

امنیت برتر برای سیستم‌های مبتنی بر ویندوز، مک و اندروید
با تهیه یک لیسانس واحد از تمام ابزارهای الکترونیکی خود از جمله لپ‌تاپ‌ها، کامپیوترهای دسکتاپ و دستگاه‌های موبایلی محافظت کنید. راهکار قدرتمند Kaspersky Internet Security – Multi Device از هویت، فرزندان و سرمایه شما برابر تهدیدات امنیتی روی سیستم‌های مبتنی بر ویندوز، مک و اندروید محافظت می‌کند.

 • محافظت برابر ویروس‌ها و تهدیدات اینترنتی
 • محافظت از سیستم‌های مبتنی بر ویندوز، مک و دستگاه‌های اندرویدی
 • محافظت از هویت و حریم خصوصی شما
 • محافظت از کودکان برابر تهدیدات اینترنتی
 • تامین امنیت ابزارهای الکترونیکی بدون افت سرعت سیستم
 • سهولت در مدیریت امنیت روی تمام دستگاه‌های الکترونیکی    امنیت – محافظت برابر ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها، تهدیدات اینترنتی و قابلیت‌های دیگر

    هر روزه هزاران عامل بدافزاری جدید به‌وسیله مهاجمان سایبری در اینترنت منتشر می‌شود. از این رو سرویس ابری کسپرسکی دیوار دفاعی شما را برابر بدافزارها و تهدیدات سایبری پیوسته محکم و سرپا نگه می‌دارد. محصول امنیتی کسپرسکی همچنین بنرهای تبلیغاتی را مسدود می‌کند و به شما امکان می‌دهد هرزنامه‌ها و پیام‌های ناخواسته را فیلتر کنید.
    پشتیبانی از ویندوز، مک و دستگاه‌های موبایلی – از هر ترکیبی از دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز، مک یا اندروید محافظت کنید

    بی‌دغدغه از دستگاه‌های الکترونیکی دلخواه خود وارد اینترنت شوید، چرا که فناوری‌های امنیتی نوین و چندلایه کسپرسکی از شما محافظت می‌کند. حادثه خبر نمی‌کند و ممکن است دستگاه‌های موبایلی خود را گم کنید؛ با استفاده از فناوری‌های ضدسرقت کسپرسکی دستگاه‌های اندرویدی خود را مکان‌یابی، قفل و فایل‌ها و اطلاعات روی آن را حذف کنید.
    حریم خصوصی – محافظت از حریم خصوصی و جلوگیری از سرقت هویت دیجیتال

    ‌دفع حملات فیشینگ به‌صورت خودکار، جلوگیری از جاسوسی مهاجمان از طریق وبکم دستگاه شما با فناوری Webcam Protection، جلوگیری از شناسایی عادات و علایق شما در اینترنت و حفظ امنیت اطلاعات شخصی
    سرمایه – امنیت چند لایه برای محافظت از عملیات بانکی و خرید آنلاین

    هرگاه از سیستم‌های ویندوزی یا کامپیوترهای مک برای انجام عملیات بانکی، خرید یا پرداخت اینترنتی استفاده کنید، فناوری پیشرفته Safe Money کسپرسکی امنیت درگاه‌های آنلاین را بررسی می‌کند تا فریب سایت‌های آلوده را نخورید. Safe Money همچنین درگاه‌های پرداخت یا انجام عملیات بانکی را برای امنیت بیشتر در یک محیط ایمن و کنترل شده بارگذاری می‌کند.
    امنیت کودکان – از فرزندان خود برابر تهدیدات اینترنتی محافظت کنید

    به‌وسیله فناوری‌های پیشرفته کسپرسکی برای ویندوز و مک به آسانی بر دانلودهای فرزندان خود نظارت داشته باشید، از دسترسی آنها به محتوای اینترنتی آلوده یا بازی‌های نامناسب جلوگیری کنید و علاوه بر مدیریت تعاملات آنها در شبکه‌های اجتماعی از درز اطلاعات شخصی کودکان پیشگیری کنید.
    عملکرد – امنیت برتر بدون افت سرعت سیستم

    فناوری‌های امنیتی کسپرسکی امنیت و کارایی را همزمان دربر می‌گیرد و با انجام عملیات امنیتی در پس‌زمینه و به‌صورت نامحسوس هرگز زندگی دیجیتال شما را مختل نمی‌کند.
    سادگی – مدیریت آسان امنیت دیجیتال روی تمام پلتفرم‌ها

    با ایجاد یک حساب کاربری رایگان My Kaspersky می‌توانید امنیت دیجیتال خود را روی تمام پلتفرم‌ها از جمله سیستم‌های کامپیوتری، تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند در هر زمان و مکانی از طریق اینترنت مدیریت کنید. وضعیت امنیت و لیسانس هر دستگاه را مشاهده و تنظیمات دلخواه خود را اعمال کنید، از پیشنهادهای ویژه کسپرسکی باخبر شوید و محصولات رایگان کسپرسکی را دانلود کنید. به‌وسیله حساب My Kaspersky به پشتیبانی فنی نیز به آسانی دسترسی پیدا خواهید کرد.


نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

مقدار تخفيف
1 ~ 4 0%
5 ~ 14 20%
15 ~ 29 30%
30 ~ 59 40%
60 ~ 99 50%
100+ 60%
تایید شده توسط

شاخه ها
ورود کاربران